.

Відгуки щасливих гравців:

Write a comment

Comments: 14
  • #1

    Коля (Wednesday, 23 October 2013 10:34)

    Пейнтбольний клуб Отаман просто супер я це день народження не забуду ніколи))))

  • #2

    арсен (Thursday, 24 October 2013 14:28)

    Цей клуб з пейнтболу просто клас!!!!! чуствуеш себе як навыйни!!!!)))) :)

  • #3

    Катруся (Friday, 25 October 2013 17:16)

    Дуже цікава гра, а пейнтбольний клуб "Отаман" просто КЛАС!!!!!щиро, весело, драйвово, кожен раз цікавіше і цікавіше, і головне - взагалі неболяче! люблю пейнтбол! Люблю "Отаман"!!!!!!!!!!!!!!!!

  • #4

    пейнтбол (Saturday, 21 December 2013 15:47)

    наш пейнтбольний клуб отрганізував гру до 100 чоловік

  • #5

    Валентин (Sunday, 08 November 2015 23:59)

    Шанувальники лазертаг щиро вважають його спортом майбутнього. З ними згодні і гравці-аматори, які заявляють, що лазертаг - захоплююча, динамічна і захоплююча гра, практично для всіх віків.

    Що ж таке лазертаг?
    Лазертаг - відмінна військово-тактична гра!
    Лазертаг - активний відпочинок і маса адреналіну!
    Лазертаг - гра, застосовувана для тренувань спецназу!
    Лазертаг - ні дискомфорту ні синців!
    Лазертаг - відмінна можливість урізноманітнити дозвілля, весело провести день народження і корпоратив!

    Коли відбувається «поразка» гравця, спеціальними датчик-сенсор, закріпленими на головний пов'язці противника, фіксує влучання.

  • #6

    Пейнтбольний клуб ОТАМАН, мережа лазертаг клубів (Thursday, 04 February 2016 02:01)

    Захват прапора
    Кількість команд: 2
    Установки: необхідні 2 бази, 2 команди, по одному прапору на кожній базі.
    Час гри зазвичай змінюється, все залежить від розміру майданчика, кількості гравців і укриттів і т.д.

    Всі гравці починають гру зі своїх баз (або з вказаних заздалегідь позицій), не можна переходити в інші позиції, до початку гри. Підбитий гравець повинен негайно покинути гру. Якщо гравця вибили в той момент, коли він ніс прапор, він повинен відразу кинути прапор або повісити його на будь-який найближчий об’єкт (не іншому гравцеві!). Гравці, яких вибили, не можуть вказувати словами або рухами тіла, наміри або місце розташування противника. Гравець, який несе прапор повинен залишатися видимим весь час, прапор можна тримати в руці, надіти як пов’язку на плече або шию. Перемога: необхідно захопити прапор і донести його на свою базу.



    TOP GUN
    При цьому варіанті учасники розподіляються по всьому полю і починається “війна всіх проти всіх”. Завдання даного варіанту гри – якомога довше протриматися на полі і не бути “вбитим”. Переможцю присвоюється звання “Top Gun”

  • #7

    Лазертаг (Thursday, 04 February 2016 02:02)

    TOP GUN з прапором

    Ті ж умови, що і для звичайного сценарію, проте додаються прапори, які розташовуються в різних частинах поля. Завдання гравців не тільки уразити максимальну кількість гравців, але й зібрати більше прапорів. Можна відбирати прапори в уражених гравців.



    Атака і захист
    Така модифікація гри “Захоплення прапора” виробляється тільки з однією базою і прапором, розташованим на ній. Команда захисників бази повинна перешкоджати нападаючим в захопленні прапора. Нападники перемагають в тому випадку, коли оволодіють прапором і виносять його на попередньо встановлене відстань від бази, команди, що захищається. Правила гри аналогічні варіанту “Захоплення прапора”



    Захват прапора з пожвавленням
    Дві команди, дві бази. Завдання – захопити прапор супротивника і принести його на свою базу. При цьому від стандартного сценарію гра відрізняється тим, що уражений гравець не виходить з поля, а чекає будь-якого гравця своєї команди. Той може його “оживити”. При цьому ураженому не можна стояти, стріляти, кричати або іншим чином привертати до себе увагу. Якщо ж першим до ураженого гравця доторкнеться супротивник, то вражений зобов’язаний вийти з поля. Завдання – захопити прапор супротивника і принести його на свою базу.



  • #8

    Лазертаг (Thursday, 04 February 2016 02:02)

    Живі і мертві
    Дві команди, дві бази. Завдання – захопити прапор супротивника і принести його на свою базу. При цьому від стандартного сценарію гра відрізняється тим, що уражений гравець не виходить з поля, а чекає будь-якого гравця своєї команди. Той може його “оживити”. При цьому ураженому не можна стояти, стріляти, кричати або іншим чином привертати до себе увагу. Якщо ж першим до ураженого гравця доторкнеться супротивник, то вражений зобов’язаний вийти з поля.



    Прапор на стежці
    Час гри 10-15 хвилин. Кількість тих, що грають від 4 до 20 осіб. На полі позначається стежка з двома базами на кінцях. Прапор розташовується на центрі стежки. Завдання команди: занести прапор на свою базу, проте прапор під час переміщення не повинен залишати стежку. Тобто якщо гравець з прапором потрапив під обстріл, то він повинен залишити прапор на стежці і сховатися за укриття.



    Футбол
    Цей різновид гри передбачає наявність тільки одного прапора в центрі поля. Кожна команда стартує на однаковій відстані від прапора. Мета гри: захопити прапор і рухаючись через ряди противника поставити прапор на його базі. Це як у футболі рухатися до воріт, які вони захищають.



    Утримати форт
    Гравці діляться на дві рівні команди. Гра починаються в рівновіддалених базах в області поля від загальної мети (наприклад, форт) Кожна команда намагатиметься захоплювати і утримати мету протягом обумовленого часу (7-10 хв.).



    Захоплення форту
    Гравці діляться на дві команди. Одна, з меншою кількістю людей але, як правило, з більш досвідченими гравцями і великою кількістю куль, займає оборонну позицію в зміцненні. Друга, з великою кількістю гравців, намагається захопити форт або заздалегідь обумовлену мету біля зміцнення (підняття прапора своєї команди, розмінування бомби, порятунок заручників, або т.п.) за певний час (10-15 хв) Уражені покидають поле бою до кінця гри (як варіант, вступають назад в гру тільки гравці нападаючої команди, відсидівши 3-5 хв. в морзі)



  • #9

    Пейнтбольний клуб ОТАМАН, мережа лазертаг клубів (Thursday, 04 February 2016 02:03)

    Американський футбол
    У цьому варіанті гри використовується лише один прапор в центрі ігрового поля. Обидві команди стартують, знаходячись на рівній відстані від прапора. Мета цієї гри – захопити прапор, пронести його через ряди супротивника і поставити над його базою.



    Лисиці і гончаки
    Це – ще один варіант гри на поразку, який має різні назви в різних країнах – “Поліцейські і злодії”, “Козаки і розбійники” і т.д. Два або три гравці переслідуються іншими учасниками гри. Команда “лисиць” отримує фору і покидає вихідну позицію раніше за інших. Звичайно як “лис” має сенс вибирати досвідчених пейнтболістів. Це робить більш напруженою і захоплюючою всю гру. Переможцем вважається “вижила” команда (у якій залишається хоча б один “непозначених” гравець). Час гри – 15 – 20 хвилин.



    Камікадзе
    Дві команди. Терористи і захисники. Кожен терорист є камікадзе. Якщо хоча б один з камікадзе доторкнеться до “бомби”, вона вважається знищеною. Можлива невелика перевага на користь захисників.



    Дуель
    Два гравця з’ясовують між собою стосунки.
    Команди: 2 гравця – дуелянти, третій – суддя.
    Установки: вільна територія, необхідно, щоб обидва гравці могли зробити по 10 кроків.
    Обидва гравці стоять спина до спини. Суддя стоїть збоку на відстані 3 метрів. Гравці озброєні пістолетами. В пістолети заряджені всього по одній кулі. Не повинно бути ні однієї зайвої кулі. Все вирішується одним пострілом. Суддя каже: “Отже панове, це справа честі. Ви зробите по 10 кроків по моїй команді, потім повернетесь і вистрілите.” Якщо хтось із вас повернеться раніше, ніж я скажу “десять”, мені доведеться його вбити. Далі дуелянти розходяться в сторони на рахунок судді, повертаються і стріляють. Поразка зараховується в тому випадку, якщо кулька потрапила в противника і розкололася. Гравці не повинні сходити в сторону або лягати, дозволяється тільки встати на коліно.
    Перемога: перемагає той, хто не вибитий.



    Порятунок заручника
    Одна людина заручник. Перша команда (спецназ) намагається звільнити заручника, в той час, як інша команда (терористи) намагається запобігти порятунку. Заручник може тікати, але в цьому випадку він може бути застрелений гравцями з команди терористів, якщо він перетне допустиму зону. Заручник не озброєний, але зобов’язаний носити захисну маску. Гра закінчується, якщо заручник застрелений, або якщо спецназ звільняє заручника і доводить його до заздалегідь обумовленого місця



    Охорона президента
    Президент один. Друга команда позбавлена ​​цієї ознаки істинно демократичного суспільства і складається суцільно з терористів. Терористів, як правило, менше. Команда програє і гра закінчується в той момент, коли її президент виявляється ураженим, причому враховуються тільки попадання в голову. Під час гри президент повинен бути добре помітний. Для цього на нього надягають в залежності від пори року червону бейсболку або вушанку. В принципі, в цю гру можуть грати вдвох – два президенти, але бажано, щоб в кожній команді було не менше п’яти гравців.



    Конвой
    Дві команди. Завдання першої пройти по маршруту і вижити. Співвідношення 5 до 3.



    Партизани
    Кілька людей йдуть у ліс і маскуються. Завдання інших (більшості) – знайти і “знешкоджувати” тих, що сховалися.



    Хижаки
    Чотири «хижака» ховаються в лісі, а решта гравців команди повинні їх знайти. Якщо «хижака» вражають, він вибуває з гри. Але якщо «хижак» вражає «здобич», то вона стає новим «хижаком». Таким чином, якщо мета гри для «хижаків» – збільшити свою кількість, то для «здобичі» – вразити всіх «хижакі

  • #10

    пейнтбол стратегія (Thursday, 04 February 2016 02:03)

    Воскресіння
    Цей варіант пейнтболу можна комбінувати з будь-яким іншим. “Вражений” гравець може повернутися на свою “базу” або на інше обумовлене місце, видалити кольорову “пляму” (“мітку”) і знову ввійти в гру. Рекомендована тактика: просто відтягувати і не перебирати пива в “перервах на загробне життя”!



    Відморожені “п’ятнашки”
    Ще один сценарій захоплення прапора. Якщо вас вразили, товариш по команді може повернути вас у гру, заплямувавши вас. Через деякий час гра стає смішною. Вам потрібно обороняти і захищати уражених гравців, щоб їх друзі не заплямували їх.



    Зметикували на трьох
    Гравці розбиваються на трійки, завдання – захопити центральний прапор. При цьому всі уражені збираються в єдиній зоні ураження. Якщо в зоні ураження виявляється вся команда (3 особи), то вони під наглядом судді стартують знову, і продовжують грати далі.



    Термінатор
    Цей сценарій – відмінний спосіб завершити день. У декількох «термінаторів» (2-3-х) на грудях є знак «X». Щоб вразити їх, ви повинні потрапити прямо в центр «X» або в спину. Термінатори намагаються вразити інших гравців.



    Трофеї війни
    У кожного гравця на руці є пов’язка. Коли ви вражаєте гравця, ви знімаєте його нарукавну пов’язку. Після закінчення гри той, хто набрав найбільшу кількість пов’язок, перемагає.

  • #11

    Яна (Wednesday, 27 July 2016 19:06)

    Дякую за чудову гру в Лазертаг,адреналін просто зашкалював,але приємні інструктори допомогли виплеснути всі свої емоції,Обовязково завітаю ще))))

  • #12

    Наталія (Saturday, 08 July 2017 00:59)

    Вихованці спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "ЦОСПП" (м. Володимир-Волинський) та Адміністративного Центру Обслуговування Закладів Опіки та Виховання (м. Блаховня, Польща) вдячні працівникам Лазертагу за приємне проведення часу та емоції, отримані під час гри.

  • #13

    Микола (Saturday, 23 September 2017 14:01)

    також рекомендую всім пейнтбольний клуб Адреналін, в якого трішки нижчі ціни, вся інформація на сайті
    http://www.adrenalin.rv.ua

  • #14

    sek stel (Tuesday, 31 October 2017 13:51)

    mizerotka